مشاوره تحصیلی(غیر حضوری)

دوره مشاوره تحصیلیtop10 (غیر حضوری)
خدمات این دوره آموزشی در 6 گروه اصلی قرار دارند که عبارت اند از: 1-آزمون های شخصیت شناسی 2-برنامه ریزی 3-پیگیری 4-رفع اشکال 5-سنجش 6-گزارش گیری و گزارش دهی
دوره مشاوره تحصیلیtop10 (غیر حضوری)
خدمات این دوره آموزشی در 6 گروه اصلی قرار دارند که عبارت اند از: 1-آزمون های شخصیت شناسی 2-برنامه ریزی 3-پیگیری 4-رفع اشکال 5-سنجش 6-گزارش گیری و گزارش دهی
برنامه ریزی

4 جلسه برنامه ریزی در ماه

آزمون

4 آزمون جامع

آزمون صبحانه

30 آزمون صبحانه

آزمون جامع

30 آزمون شبانه

معرفی دوره

اینفوگرافی فرآیند مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی

اینفوگرافی فرآیند مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی

نقشه راه مشاوره تحصیلی مهندس ارسلان فخریان

توضیحات

مسافت طولانی و شیوع بیماری کرونا از مهم ترین عواملی بودند که ما را برآن داشت تا سیستمی برای مشاوره تحصیلی غیر حضوری برای دانش آموزان طراحی کنیم.

برنامه ریزی، هدایت تحصیلی، پایش، سنجش، تقویت انگیزه و روحیه دانش آموزان، تبیین هدف و … در پکیج مشاوره و برنامه ریزی غیر حضوری برای دانش آموزان گنجانده شده و فقط شما فقط باید تصمیم جدی برای تغییر داشته باشید.

هیچ جای نگرانی نیست. مشاوره غیر حضوری در برگیرنده تمام آیتم های مشاوره حضوری می باشد. فقط با این تفاوت که شما حضور فیزیکی برای جلسات ندارید.

 

 

آیا واقعا از وضعیت تحصیلی فرزندتان راضی هستید؟

اگر پاسختان مثبت است به مشاوره تحصیلی نیازی ندارید. همین الان صفحه را ببندید و به روش قبلی اعتماد کنید و ادامه دهید.

اگر پاسخت منفیه، یعنی از وضعیت تحصیلی فرزندتان ناراضی هستید  و احساس میکنید شخص دیگری باید وارد عمل شود و این وضعیت را تغییر دهد.

من با استفاده از دوره حضوری مشاوره تحصیلی top10 می توانم زندگی درسی فرزندتان را به شکل معجزه آسایی تغییر دهم

من ارسلان فخریان هستم مشاور انگیزشی و تحصیلی کنکور و مدیر استارتاپ موفق تیزشو و فعال در حوزه آموزش کشور که حدود 7 سال است که به طور حرفه ای در فیلد مشاوره تحصیلی از حوزه آموزش فعالیت می کنم. و تا این لحظه با یاری خدا توانسته ایم  به طور متوسط هرساله تعداد 150 دانش آموز را مستقیم و غیر مستقیم به هدفشان برسانیم.

سوالی که بعضی خانواده ها چه در وبسایت چه در شبکه‌های اجتماعی و چه در جلسات حضوری و غیر حضوری که ریشه همه‌ی آنها یک چیز بود :

* فرزندمان داخل منزل خیلی درس میخونه ، نمرات مدرسش هم خوبه ولی آزمون های تستی را خراب می کنه.
* فرزندمان همیشه وقت کم میاره.
چجوری باید تست بزنیم.
* ریاضی را چطوری باید خواند
* فرزندمان انگیزه ای برای درس خواندن یا مدرسه رفتن نداره و اگر فشار ما نباشه خودش کار نمی کنه وسط مسیر دلسرد میشه و دیگه ادامه نمیده و زود خسته میشه
* فرزندمان ساعت مطالعه خیلی پایینی داره، چیکارش کنیم؟
و …

ریشه تمام این سوالات عدم موفقیت پدر مادر در تربیت تحصیلی در سنین پایین فرزنشان ، مشخص نکردن هدف و برنامه ریزی صحیح و نداشتن گام‌های عملی برای تحقق آن است.

این سوالات نه فقط ذهن خانواده ها ، بلکه ذهن من و تیم ما رو هم به خودش مشغول کرده بود و می خواستیم یک پاسخ کامل و جامع برای این دسته از کاربران داشته باشیم؛ به سراغ منابع خارجی رفتیم اما هیچ روش خارجی کامل و مناسبی برای شرایط دانش آموزان داخل ایران پیدا نکردیم برگشتیم روش های داخلی را جستجو کردیم اما هیچ، هیچ و هیچ !

تصمیم گرفتیم، مثل همیشه، اولین نفری باشم که این دوره کامل و جامع را تهیه میکنیم !

گزارشات ماهانه: مشکلات و موانع سر راه دانش آموز و میزان پیشروی نقشه راه.

مهندس ارسلان فخریان

دوره مشاوره تحصیلیtop10 دقیقا راجع‌به چی صحبت میکند؟

دوره مشاوره تحصیلیtop10، در شش بخش اصلی و در 23 خدمت ارائه می شود که محتوای هر بخش به شرح زیر است :

بخش اول : آزمون های شخصیت شناسی

در بخش اول  ما ابتدا از شما 5 آزمون شخصیت شناسی می گیریم تا سبک یادگیری و شرایط تحصیلی و خصوصیات اخلاقی شما را مشخص کنیم و از نتایج استخراج شده در تدوین برنامه های هفتگی استفاده کنیم.

آزمون هالند (رغبت سنج شغلی)
آزمون گاردنر (تست هوش چندگانه)
آزمون سخت کوشی بارتون
آزمون mbti(تست شخصیت شناسی)
آزمون کلب (برای تشخیص سبک یادگیری)
و …

بخش دوم : برنامه ریزی

در بخش دوم ما با کمک بخش اول و سابقه تحصیلی شما برایتان برنامه ریزی انجام می دهیم. برنامه های ما به صورت هفتگی تمدید می شود و مباحث یادگیری ناقص مجدد مرور می شود. درس های برنامه از پنج مرحله عبور می کنند و سپس یک پله جلو می رویم و تا یک درس این مراحل را طی نکند مجوز ورود به گام بعدی را ندارد.(به خاطر جلوگیری از کپی روش های برنامه ریزی  از ذکر کردن آن ها در اینجا معذوریم)

خدمت های بخش برنامه ریزی عبارت اند از:

1-طراحی مسیر دروس

2-برنامه ریزی هفتگی

3-آموزش نحوه تست زنی

4-آموزش روش مطالعه دروس

5-معرفی کتاب های کمک آموزشی متناسب با سطح علمی دانش آموز

بخش سوم : پیگیری

در گام بعدی رسالت ما این است که  شما را رها نکنیم و قدم به قدم در اجرای برنامه همراه شما باشیم تا مشکلاتتان را رفع کنیم. از پر اهمیت ترین قسمت های دوره برنامه ریزی top10 پایش مستمر روند اجرای برنامه می باشد که حتی ممکن است به چند مرتبه در روز هم برسد. این پیگیری ها به اشکال زیر صورت می گیرد:

1-تماس تلفنی با دانش آموز به صورت روزانه با محتوای پیگیری برنامه درسی و ارایه نکات لازم

2-نظارت کامل بر روی نحوه اجرای برنامه

3- ارایه تست و تکلیف

4-پیگیری تمام مباحث یادگیری ناقص با تکرار های برنامه ریزی شده

5-گرفتن ساعات مطالعه و تعداد تست و تمرین دانش آموز در پایان روز

بخش چهارم: رفع اشکال

برای ما خیلی مهم است که مشکلات شما رفع شود و به مرحله بعد برویم به همین خاطر ما برای تشویق شما به این کار یک جلسه کلاس خصوصی در هر ماه برایتان هماهنگ می کنیم تا بتوانید به خوبی از این مرحله بگذرید.

البته این قضیه به همین جا ختم نمی ش.ود و ما از شما آزمون هایی از مباحث مشکل دار میگیریم تا با مرور آن مباحث بتوانید نقاط ضعفتان را به نقاط قوتتان تبدیل کنید.

بخش پنجم: سنجش

ما به صورت روزانه از وضعیت اجرای برنامه و کنترل یادگیری و تثبیت مطالب شما را مورد سنجش قرار می دهیم . این سنجش در سه مرحله صورت می گیرد که عبارت اند از:

1-آزمون های صبحانه: این آزمون در ابتدای روز از برنامه روز قبل گرفته می شود، برای کنترل تثبیت مطالب روز قبل و فراموش نشدن آن ها.

2-آزمون های شبانه:این آزمون در انتهای روز از برنامه همان روز گرفته می شود. هدف این آزمون کنترل کیفیت اجرای برنامه است.

3-آزمون های جامع: این آزمون ها در پایان هفته از برنامه کل هفته گرفته می شود و هدف آن گرفتن بازخورد از کیفیت مطالعه برنامه و مشخص کردن مشکلات مباحث برای مرور مجدد و رفع اشکال می باشد.

بخش ششم گزارشات:

خط قرمز رسانه مشاوره تحصیلی مهندس فخریان اطمینان خاطر و آرامش اولیای محترم است و ما به اولیا این نوید را می دهیم که نیازی به کوچکترین دخالتی در امور آموزشی فرزندشان ندارند و تمام فعالیت ها و نمرات وگزارشات دانش آموزان به صورت روزانه برای اولیا گزارش داده می شود .

در همین جهت ما سه نوع گزارش از وضعیت تحصیلی دانش آموز به اولیای محترم آن ها می دهیم که عبارت اند از

گزارشات روزانه: از نمرات آزمون های روزانه و شبانه

گزارشات هفتگی: از نتیجه آزمون جامع و نحوه اجرای برنامه و وضعیت تحصیلی و میزان پیشرفت

نظر مشاوران و مدیران آموزشی

نظر مشاوران و مدیران آموزشی