کارت ورود به جلسه کنکور 1400
  • 2021-06-07
  • 31 بازدید
  • 0 نظر
  • دسته ها : کنکور

کارت ورود به جلسه کنکور 1400

کارت ورود به جلسه کنکور 1400

شکل1: کارت ورود به جلسه کنکور 1400

کارت ورود به جلسه کنکور 1400 مهم ترین وسیله ای است که در روز آزمون باید همراه داوطلب باشد.کارت ورود به جلسه کنکور به منظور اطلاع داوطلب از مکان و زمان دقیق کنکور میباشد. کارت ورود به جلسه چند روز قبل از کنکور به صورت اینترنتی در اختیار داوطلبان قرار میگیرد.

تمامی داوطلبانی که زمان ثبت نام آزمون سراسری اقدام به انتخاب گروه آزمایشی مورد علاقه (ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان) و تکمیل فرم ثبت نام کرده اند برای حضور در جلسه آزمون ملزم به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری می باشند. این کارت حاوی اطلاعات مهمی از جمله اطلاعات فردی ، شماره داوطلبی ، سهمیه ، مکان و زمان برگزاری آزمون ، دین ، زبان خارجی و نوع معلولیت میباشد.

کسب رتبه برتر در کنکور سراسری چگونه امکان پذیر است؟ همراه داشتن کارت ورود به جلسه و مدرک شناسایی معتبر مانند کارت ملی یا شناسنامه ی عکس دار در زمان برگزاری آزمون از اهمیت بالایی برخوردار است. داوطلبان کنکور 1400 میبایست چند روز قبل از برگزاری آزمون به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند و نسبت به دریافت اقدام نمایند.

همه چیز در مورد کنکور1400

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

کارت ورود به جلسه دو روز قبل از برگزاری کنکور یعنی از روز دوشنبه 7 تیر لغایت چهارشنبه 9 تیر از طریق لینک زیرقابل دریافت است.

 

نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1400

پس از مشخص شدن زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری داوطلبان می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.چهار روش برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری وجود دارد.

 

مراحل دریافت کارت آزمون

1.ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org

2.کلیک روی لینک (( دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ))

3.انتخاب یکی از چهار روش دریافت کارت

4.وارد کردن اطلاعات خواسته شده

5.مطالعه اطلاعات شخصی و دریافت فایل pdf  و چاپ آن

حتما اطلاعات روی کارت ورود به جلسه را بررسی کنید و از صحت اطلاعات اطمینان داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید