بهترین مشاور تحصیلی اصفهان
  • 2020-10-07
  • 177 بازدید
  • 0 نظر
  • دسته ها : وبلاگ

بهترین مشاور تحصیلی اصفهان

بهترین مشاور تحصیلی اصفهان

در این مقاله قصد معرفی بهترین مشاور تحصیلی اصفهان را داریم. بدین منظور باید بدانیم یک مشاور تحصیلی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد تا از یک مشاور تحصیلی خوب به بهترین آن تبدیل شود. پس با ما همراه باشید.

معمولا زمانی که از دانش آموزان پایه های مختلف در هنگام مراجعه به جلسات مشاوره سوال پرسیده می‌شود که در جلسه مشاوره چه گذشت و یا چه برنامه‌ای برای شما در نظر گرفته شد؟ با کمال تعجب در برخی از موارد توجه کنید در برخی از موارد نه در تمامی موارد برخی از مشاوران کم لطفی کرده و برای تمامی دانش آموزان فارغ از شرایط و عادات مطالعه‌ای و سبک زندگی هر کدام یک برنامه تحصیلی تنظیم می‌کنند.

این مطلب در خصوص داوطلبان کنکور هنگام مراجعه به جلسات مشاوره نیز ممکن است اتفاق بیفتد. فرقی هم ندارد این مشاوره حضوری باشد یا مشاوره آنلاین باشد. اما زمانی که یک مشاور تحصیلی یا مشاور کنکور چنین کلیشه‌های تکراری را شکسته و به هر فرد با توجه به شرایط و عادات مطالعه‌ای وی و همچنین در نظر گرفتن نقاط قوت و ضعفش برنامه‌ای را تدوین کند، قطعا نتیجه حاصله بسیار موثرتر خواهد بود و درست در همین نقطه است که یک مشاور به یک مشاور تحصیلی خوب در اصفهان بدل خواهد شد.

مهندس ارسلان فخریان به عنوان بهترین مشاور تحصیلی و انگیزشی اصفهان در زمینه ارائه مشاوره تحصیلی و پشتیبانی به دانش آموزان پایه‌های مختلف و همچنین مشاوره کنکور به داوطلبان کنکوری فعالیت دارد. ارسلان فخریان به عنوان مشاور کنکور اصفهان فعالیت دارد. وی دارای سال‌ها تلاش و سابقه و علم اندوزی در این زمینه به همراه تجربه در حوزه برنامه ریزی درسی اصفهان می‌باشد. برای هر دانش آموز و یا داوطلب متناسب با توان وی و نقاط قوت و ضعف وی برنامه ریزی تحصیلی و یا درسی ارائه می‌دهد.

ویژگی های مشاوره تحصیلی مهندس فخریان:

در سیستم مشاوره و برنامه ریزی مهندس فخریان 6 دسته خدمت به دانش آموزان و اولیای آن ها ارائه می گردد که در زیر به آن ها اشاره شده است.

*آزمون های شخصیت شناسی

1-آزمون هالند(رغبت سنج شغلی)

2-آزمون گاردنر(تست هوش چندگانه)

3-آزمون سخت کوشی بارتون

4-آزمونMBTI(تست شخصیت شناسی)

5-آزمون کلب: (برای تشخیص سبک یادگیری)

*برنامه ریزی

1-طراحی مسیر دروس

2-برنامه ریزی هفتگی

3-آموزش نحوه تست زنی

4-آموزش روش مطالعه دروس

5-معرفی کتاب های کمک آموزشی مناسب با سطح هر دانش آموز

*پیگیری

1-تماس تلفنی با دانش آموز به صورت روزانه با محتوای پیگیری برنامه درسی و ارائه نکات لازم

2-نظارت کامل بر روی نحوه اجرای برنامه

3-ارایه تست و تکلیف

4-پیگیری تمام میاحث یادگیری ناقص با تکرار های برنامه ریزی شده

5-گرفتن ساعات مطالعه و تعداد تست و تمرین دانش آموز در پایان روز

*رفع اشکال

1-برگزاری کلاس رفع اشکال(1 جلسه در ماه)

2- برگزاری آزمون های ویژه از مباحث یادگیری ناقص

*سنجش

1-برگزاری آزمون صبحانه از برنامه روز قبل در ابتدای روز

2-برگزاری آزمون شبانه از برنامه همان روز در پایان روز

3-برگزاری آزمون اطمینان جهت بررسی کیفیت مطالعات هفتگی و مطالب فراموش شده

*گزارشات

1-گزارش روزانه به اولیا(از نتایج آزمون ها و نحوه اجرای برنامه)

2-گزارش هفتگی به اولیا از نحوه اجرای برنامه و مشکلات و نیاز های دانش آموز

3-گزارش ماهانه به اولیا از وضعیت تحصیلی دانش آموز

 

در سیستم مشاوره مهندس فخریان تمام کار های دانش آموز از صفر تا صد توسط خود مهندس فخریان انجام میشود نه با تیم، پشتیبان، دستیار یا رتبه برتر.

 

شکل 1- بهترین مشاور تحصیلی اصفهان

 

شرایط پذیرفتن دانش آموز:

-اولین و مهمترین اصل در پذیرش دانش آموز یا داوطلب جدیت اوست. به این معنی که سطح علمی شما مهم نیست. مهم این است که شما جدیت لازم را برای کار کردن داشته باشید. آنگاه با سیستم مشاوره مهندس ارسلان فخریان می توانید به هدف خود برسید.

 

آقای فخریان مشاور کنکور اصفهان بهترین مشاور تحصیلی اصفهان

آقای فخریان مشاور کنکور اصفهان به عنوان بهترین مشاور تحصیلی اصفهان پس از شروع مشاوره با دانش آموز و یا داوطلب و ایجاد مطالعه هدفمند و انگیزه کافی در وی تا انتهای مسیر موفقیت با فرزند شما همراه خواهد بود. بیشتر افرادی که با آقای فخریان مشاوره داشته‌اند، به فردی خود آگاه، خود مدیریت و دانا تبدیل شده‌اند. بنابراین ضرورت داشتن بهترین مشاور تحصیلی علاوه بر راهنمایی در طول دوران تحصیل و موفقیت در کنکور در ادامه مسیر زندگی نیز شخصی را یاری می‌کند. این مورد از آقای فخریان مشاور تحصیلی اصفهان به سادگی و به راحتی بر می‌آید. زیرا تمامی جوانب لازم برای فعالیت و مشاوره را در نظر می‌گیرد. بنابراین در انتخاب مهندس ارسلان فخریان جهت برنامه ریزی درسی و مشاور کنکور شک کنید.