انتخاب رشته کنکور
  • 2020-09-22
  • 175 بازدید
  • 0 نظر
  • دسته ها : کنکور

انتخاب رشته کنکور

انتخاب رشته:

مهم تر از خود آزمون کنکور، انتخاب رشته است. می‌توان گفت کنکور یک طرف و انتخاب رشته کنکور در طرفی دیگر قرار می‌گیرد. چرا که در صورتی که شما بتوانید آزمون را به خوبی به پایان برسانید و نتیجه‌ای خوب نیز از آن دریافت کنید، قبولیتان در دانشگاه تماما به تعیین رشته‌ی مناسب بستگی دارد. انتخاب رشته در همه رشته ها اعم از،  تجربی، ریاضی و انسانی امری تخصصی است که نیاز به تجربه و تخصص کافی دارد، بنابراین می‌بایست توسط مشاوران تحصیلی حرفه‌ای صورت گیرد تا بتواند بهترین نتیجه را داشته باشد.

یکی از مجرب ترین و حرفه ای ترین مشاوران انتخاب رشته در اصفهان، مهندس ارسلان فخریان می‌باشد.

ارسلان فخریان متخصص در امر خدمات آموزشی و تحصیلی کنکور در استان اصفهان می باشد. حتما توجه داشته باشید که پرداخت هزینه های بالا در این زمینه، به معنای قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان نیست، بلکه اینکار می بایست با توجه به شرایط و رتبه شما، با دانش و مهارت صورت گیرد.

 

نکاتی مهم در رابطه با انتخاب رشته کنکور:

یکی از مهم ترین نکاتی که مهندس ارسلان فخریان، در زمان انتخاب رشته به آن توجه ویژه دارد، روحیات، علایق و سلایق داوطلب کنکور است. توجه و در نظر گرفتن این موارد در رشته های ریاضی، انسانی و تجربی، می‌تواند در نتیجه ای که در آینده حاصل می‌گردد اثری مثبت و سازنده داشته باشد.

. علاوه بر این گزینه، داوطلب در زمان تعیین رشته می‌بایست عاقلانه تصمیم گیرد، و در این زمان باید از خیالبافی فاصله داشته باشد، که ارسلان فخریان می‌تواند در این راستا، بهترین مشورت را ارائه دهد.

انتخاب رشته کنکور

 

 

. روند انتخاب رشته در اصفهان، توسط مهندس ارسلان فخریان، تنها به صورت کامپیوتری صورت نخواهد گرفت، بلکه این کار با تجربه و دانسته‌های مربوط به تعیین  رشته و با در نظر گرفتن نکات مورد نظر توسط سازمان سنجش، صورت می‌گیرد تا بهترین نتیجه حاصل گردد.

. اگر پس از اعلام نتایج اولیه ی کنکور، شما مجاز به تعیین رشته شده باشید،  تا زمان حدودی تقریبا یک هفته ای مجاز به تعیین رشته هستید، البته این زمان معمولا تمدید خواهد شد ولی سعی کنید، انتخاب رشته و مراجعه به مشاور را به روزهای پایانی موکول نفرمایید.

. بهتر است برای دریافت نوبت مشاوره از مرکز مشاوره مهندس ارسلان فخریان سریعا و پس از اعلام نتایج اقدام نمایید، چرا که به دلیل ترافیک کاری در این زمان ، ممکن است امکان نوبت دهی در روزهای پایانی وجود نداشته باشد و فرصت این مشاوره را از دست خواهید داد.

دیدگاهتان را بنویسید