اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1400

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1400

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم:

هر ساله تعداد زیادی از دانش آموزان ششم به هفتم و نهم به دهم در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان شرکت می کنند. آزمون تیزهوشان سال تحصیلی 1399-1400 در تاریخ 20 و21 خرداد ماه 1400 به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

شکل1: اعلام نتایج مدارس تیزهوشان
زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم حدودا بین پنج تا هفت هفته بعد از زمان برگزاری خواهد بود. اعلام نتایج آزمون تیزهوشان1400 به صورت اینترنتی و از سایت http://azmoon.medu.ir/ می باشد. و نیازی به مراجعه حضوری نیست.

پس از مراجعه به سایت اعلام نتایج آزمون سمپاد 1400 و کسب اطمینان از قبولی در آزمون می توانید با در دست داشتن مدارک ثبت نام به صورت حضوری به مدرسه محل خود مراجعه نموده و ثبت نام خود را تکمیل کنید.

 

وبسایت رسمی آموزش و پرورش جهت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان فقط www.azmoon.medu.ir می باشد.

 

مشاور کنکور مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان:

طبق روال سال های گذشته زمان اعلام نتایج آزمون ورودی سمپاد 5الی7 هفته بعد از برگزاری آزمون می باشد. دانش آموزان پایه نهم به دهم از طریق سایت زیر قادر به دیدن نتیجه آزمون تیزهوشان خود هستند.

و دانش آموزان پایه ششم به هفتم از طریق سایت های زیر می توانند نتیجه آزمون تیزوهوشان خود را مشاهده کنند.

 

تذکر مهم:

هنوز از هیچ یک از مراجع رسمی زمان دقیق اعلام نتایج آزمون ورودی ششم و نهم ذکر نشده است. ولی تیم تاپ کنکور در اولین دقایق انتشار زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان به شما عزیزان اطلاع خواهد داد. برای این کار می توانید روی عکس زنگوله پایین صفحه کلیک نمایید. یا از طریق صفحه اینستاگرام تاپ کنکور این اخبار را دنبال کنید.

 

سوالات متداول:

  • زمان قطعی برگزاری آزمون تیزهوشان چه زمانی اعلام می شود؟

زمان قطعی برگزاری آزمون تیزهوشان هنوز توسط مراجع رسمی اعلام نشده است. ولی حدودا بین 5 تا7 هفته بعد از برگزاری آزمون یعنی 20 و21 خرداد 1400 می باشد.

زمان اعلام نتایج آزمون سمپاد دقایقی پس از اعلام مراجه رسمی به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید