ارسلان فخریان، مشاور برتر تحصیلی در اصفهان

ارسلان فخریان، مشاور برتر تحصیلی در اصفهان

ارسلان فخریان از جمله بهترین مشاور های تحصیلی و کنکور سراسری در اصفهان است. این مشاور به بهره گیری از آخرین متد و روش های مشاوره ای در دنیا توانسته بسیاری دانش آموزان را در مسیر درست هدایت کرده و به موفقیت برساند. به طور کلی برای رسیدن به موفقیت نیازی نیست که حتما راه های جدیدی را امتحان کرد بلکه کافی است در راه هایی قدم برداشت که از قبل توسط افراد موفق طی شده است. اما چگونه می توان مسیر افراد موفق را پیمود؟ چرا ارسلان فخریان بهترین مشاوره کنکور شناخته می شود؟

نقش شناخت و تجربه در مسیر موفقیت

اینکه شما بدانید که کدام یک از مسیرها شما را سریع تر و آسان تر به موفقیت می رساند، می تواند تا حد قابل توجهی در سرنوشت و آینده شما تاثیر گذار باشد. اما چگونه می توان از مسیر افراد موفق شناخت کافی پیدا کرد؟ این شماخت تنها مستلزم تجربه و درایت کافی است. ارسلان فخریان با سال ها تجربه در زمینه مشاوره تحصیلی و کنکور می تواند به خوبی شما را در مسیر دانش آموزان موفق قرار دهد. شناخت او‌ از دانش آموزان در رشته های گوناگون سبب شده تا با مسیرهای گوناگون موفقیت آشنایی کافی را پیدا کرده باشد.

ارسلان فخریان بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان

شکل 2: ارسلان فخریان بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان

 

به طور کلی عوامل گوناگونی در انتخاب بهترین مشاوره کنکور تاثیر گذار است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تحصیلات دانشگاهی و روانشناسی

تحصیلات دانشگاهی نقش موثری در انتخاب بهترین مشاور کنکور سراسری دارد. به طور کلی یک مشاور در صورتی که نتوانسته باشد در مسیر موفقیت گام بردارد، هرگز نمی تواند سایر دانش آموزان را در این مسیر هدایت کند. به همین دلیل عمدتا مشاورانی که از تحصیلات دانشگاهی مناسبی برخوردار نیستند، نمی توانند گزینه مناسبی در امر مشاوره محسوب شوند.

دانش روانشناسی نیز از جمله پارامترهای بسیار مهمی است که فرد مشاور باید به آن مسلط باشد. به طور کلی یک مشاور تحصیلی و کنکور باید هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ درسی دانش آموز را آماده کند. مشاورانی که از دانش کافی در این زمینه برخوردار نیستند، عمدتا نتوانسته اند نتیجه مناسبی را برای دانش آموزان خود رقم بزنند. چرا که درک مناسبی از وضعیت دانش آموز نداشته و در برنامه ریزی های خود وضعیت روحی و روانی دانش آموزان را در نظر نگرفته اند.

ارسلان فخریان با دارا بودن تحصیلات دانشگاهی مناسب و نیز مدارک روانشناسی مناسب، توانسته به طور موثری دانش آموزان را به سمت موفقیت هدایت کند. از جمله تحصیلات و مدارک حرفه ای این مشاور تحصیلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کارشناسی مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک از دانشگاه اصفهان
 • کارشناسی روانشناسی از دانشگاه پیام نور
 • دارنده گواهی دوره تشخیص اختلالات یادگیری و درمان
 • دارنده گواهی دوره تاثیر فضای آموزشی بر یادگیری
 • دارنده گواهی مدیریت کسب و کار mba از دانشگاه تهران

به این ترتیب می توان گفت که ارسلان فخریان از جمله مشاوران تحصیلی موجود در اصفهان است که دانش آموزان می تواند در مسیر موفقیت هدایت کند. دارا بودن مدرک تحصیلی از معتبرترین دانشگاه های کشور خود مبین آن است که ارسلان فخریان در مسیر موفقیت گام برداشته و برای رفتن به سمت آینده روشن، گزینه مناسبی به شمار می رود.

توانایی ارتباط با دانش آموزان

به جرات می توان گفت که ارتباط گرفتن با دانش آموزان، اولین گام برای مشاوره است. تا زمانی که دانش آموز نتواند به خوبی به مشاور خود اعتماد کند، هرگز از مشکلات خود با مشاور خود سخن نمی گوید. به این ترتیب مشاور نمی تواند به خوبی وظیفه خود را در قبال این دانش آموز به انجام برساند. به همین دلیل مشاور باید توانایی سخن گفتن و نیز جلب اعتماد دانش آموز به خود را داشته باشد تا به این ترتیب بتواند به راحتی با او ارتباط برقرار کرده و مشکلات او را رفع کند. ارتباط موثر با دانش آموزان مستلزم گذراندن دوره های روانشناسی است. ارسلان فخریان با گذراندن دوره های روانشناسی به خوبی می تواند با دانش آموزان ارتباط برقرار کرده و در کمترین زمان ممکن به رفع مشکل آن ها بپردازد.

توانایی برنامه ریزی اصولی

برنامه ریزی اصولی مهمترین ویژگی یک مشاور خوب به شمار می رود. به طور کلی برنامه ریزی مناسب مستلزم شناخت کافی از خصوصیات روانی و رفتاری دانش آموز و نیز در نظر گرفتن توان دانش آموز در مطالعه است. در نظر گرفتن این دو عامل کلیدی، می تواند تا حد قابل توجهی کیفیت برنامه را افزایش دهد. ارسلان فخریان با سال ها تجربه در امر برنامه ریزی و نیز آگاهی کامل از ویژگی های روانشناختی دانش آموزان، تخصص و مهارت کافی را در امر برنامه ریزی داشته و می تواند برنامه ای اصولی را برای دانش آموزان تدوین کند.

رزومه کاری ارسلان فخریان

 

در کنار تحصیلات دانشگاهی، تجربه نقش پر رنگ تری را ایفا می کند. به طور کلی دانش و تجربه مشاور تحصیلی در کنار یکدیگر می توانند مسیر های رسیدن به موفقیت را هموار کنند. به همین دلیل عموما توصیه می شود که دانش آموزان مشاورانی را برای خود انتخاب کنند که هم از لحاظ تحصیلات دانشگاهی و هم از لحاظ تجربه غنی باشند. به طور کلی با داشتن تجربه مشاوران می توانند از مسیرهای موفقیت های دانش آموزان در گذشته الهام گرفته و مطابق با آن ها برای دانش آموزان برنامه ریزی کنند. ارسلان فخریان نیز از جمله معدود مشاوران تحصیلی است که علاوه بر داشتن تحصیلات مناسب، از تجربه کاری فوق العاده ای نیز برخوردار است. از جمله تجربه های این مشاور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قوی ترین مشاور ترکیبی ایران( انگیزشی، مشاوره ای و روانشناختی، برنامه ریزی، برنامه سازی و مشاوره علمی مسلط بر تمامی مباحث کنکور)
 • نویسنده کتاب برنامه ریزی کنکور
 • مشاور ارشد آموزشگاه دکتر محمد شفیعی در اصفهان
 • مشاور تخصصی کنکور و مسلط به تمام جزئیات و ابعاد دروس مختلف نظام جدید
 • ۶ سال سابقه مشاوره و برنامه ریزی در آموزشگاه ها و مراکز آموزشی برتر اصفهان
 • مشاور برتر از سال ۱۳۹۴ تا سال ۱۳۹۷ به انتخاب کانون فرهنگی قلم چی

هر آنچه گفته شد، مبین آن است که ارسلان فخریان در امر مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور توانایی و مهارت ویژه ای دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و نیز رزرو ساعت مشاوره با تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید